Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sovětské zbraně

4. 1. 2007

 TT30

TT30

 -Popis:
 Není známější sovětské pistole. Tato zbraň se používala nejen ve Stalingradu,  ale i při obraně Moskvy a útoku na Berlín. Povinná součást výbavy!
 -Parametry:
 Primární určení: pistole
 Kapacita zásobníku:8
  PPsH, PPs42
PPsH

 -Popis: PPsH je oblíbený sovětský samopal s kulatým zásobníkem. Kvůli  vysoké kadenci se používal opravdu často a to nejen za druhé světové války,  ale i ve válce ve Vietnamu. 

 -PPs42 byl samopal navržen nastejnémzákladu, avšak s menším zásobníkem  a omezenou rychlostí střelby, která zase zvašovala jeho přesnost. Byl  používán podpůrnými jednotkamy, jako mechaniky, osádkami baterií, atd.
 -Parametry:
 Primární určení: samopal
 Kapacita zásobníku:71, 35
Mosin-Nagant
Mosin-Nagant

 Mosin-Nagant je prostě klasická puška. Nic víc, nic míň. Potěší však vysoká   účinnost ve velké vzdálenosti a dobrá spolehlivost..
 -Parametry:
 Primární určení: puška
 Kapacita zásobníku:5
 Mosin-Nagant s optikou

 -Popis:
 Narozdíl od obyčejné verze této pušky, má tato zbraň i optiku, se kterou je  zamířit na vysokou vzdálenost mnohem snadnější a přesnější. Jinak se ale od  obyčejné verze moc neliší...
 -Parametry:
 Primární určení:odstřelovací puška
 Kapacita zásobníku:5

Tokarev SVT-40

 Tokarev SVT-40 se od Mosin-Nagant liší hlavně zaměřením. Mosin-Nagant   je spíše pro větší vzdálenost, Tokarev SVT-40 lze ovšem použít i na menší  vzdálenost. Kadence je totiž na pušku velice dobrá, horší je to s nižší  přesností. I tak jde ale o velmi dobrou zbraň.
 -Parametry:
 Primární určení:poloautomatická puška
 Kapacita zásobníku: 10
Granát RGD 33
 -Popis:
 Obyčejný sovětský granát. Zajímavý tvar, slušná účinnost.
 -Parametry:
 Primární určení:granát
 Efektivní dostřel:individuální